Make your own free website on Tripod.com

2002. Foci VB - Menetrend

MÉRKOZÉS-KIOSZTÁS ÉS KÖZVETÍTÉSI TÁBLÁZAT Vissza

NO. HELYSZÍN ORSZÁG MÉRKOZÉS DÁTUM ADÁSIDO NAP TÍPUS ÖSSZEFOGLALÓ ESTI ISMÉTLÉS
1 Szöul Korea FRA-SEN május 31. 13:30 péntek élo 20:00-21:30  
2 Niigata Japán IRL-CMR június 1. 8:30 szombat élo    
3 Ulsan Korea URU-DEN június 1. 11:00 szombat élo    
4 Sapporo Japán GER-KSA június 1. 13:30 szombat élo 21:00-21:30 21:30-23:15
5 Ibaraki Japán ARG-NGA június 2. 7:30 vasárnap élo    
6 Busan Korea PAR-RSA június 2. 9:30 vasárnap élo    
7 Saitama Japán ENG-SWE június 2. 11:30 vasárnap élo    
8 Gwangju Korea ESP-SVN június 2. 13:30 vasárnap élo 21:00-21:30 21:30-23:15
9 Niigata Japán CRO-MEX június 3. 8:30 hétfo élo    
10 Ulsan Korea BRA-TUR június 3. 11:00 hétfo élo    
11 Sapporo Japán ITA-ECU június 3. 13:30 hétfo élo 20:00-20:30 20:30-22:15
12 Gwangju Korea CHN-CRC június 4. 8:30 kedd élo    
13 Saitama Japán JPN-BEL június 4. 11:00 kedd élo    
14 Busan Korea KOR-POL június 4. 13:30 kedd élo 20:00-20:30 20:30-22:15
15 Kobe Japán RUS-TUN június 5. 8:30 szerda élo    
16 Suwon Korea USA-POR június 5. 11:00 szerda élo    
17 Ibaraki Japán GER-IRL június 5. 13:30 szerda élo 20:00-20:30 20:30-22:15
18 Daegu Korea DEN-SEN június 6. 8:30 csütörtök élo    
19 Saitama Japán CMR-KSA június 6. 11:00 csütörtök élo    
20 Busan Korea FRA-URU június 6. 13:30 csütörtök élo 20:00-20:30 20:30-22:15
21 Kobe Japán SWE-NGA június 7. 8:30 péntek élo    
22 Jeonju Korea ESP-PAR június 7. 11:00 péntek élo    
23 Sapporo Japán ARG-ENG június 7. 13:30 péntek élo 20:00-20:30 20:30-22:15
24 Daegu Korea RSA-SVN június 8. 8:30 szombat élo    
25 Ibaraki Japán ITA-CRO június 8. 11:00 szombat élo    
26 Seogwipo Korea BRA-CHN június 8. 13:30 szombat élo 21:00-21:30 21:30-23:15
27 Miyagi Japán MEX-ECU június 9. 8:30 vasárnap élo    
28 Incheon Korea CRC-TUR június 9. 11:00 vasárnap élo    
29 Yokohama Japán JPN-RUS június 9. 13:30 vasárnap élo 21:00-21:30 21:30-23:15
30 Daegu Korea KOR-USA június 10. 8:30 hétfo élo    
31 Oita Japán TuN-BEL június 10. 11:00 hétfo élo    
32 Jeonju Korea POR-POL június 10. 13:30 hétfo élo 20:00-20:30 20:30-22:15
33 Incheon Korea DEN-FRA/SEN-URU június 11. 8:30 kedd élo/felv    
34 Shizuoka Japán CMR-GER/KSA-IRL június 11. 13:30 kedd élo/felv 20:00-20:30 20:30-22:15
35 Osaka Japán NGA-ENG/SWE-ARG június 12. 8:30 szerda élo/felv    
36 Daejeon Korea RSA-ESP/SVN-PAR június 12. 13:30 szerda élo/felv 20:00-20:30 20:30-22:15
37 Suwon Korea CRC-BRA/TUR-CHN június 13. 8:30 csütörtök élo/felv    
38 Oita Japán MEX-ITA/ECU-CRO június 13. 13:30 csütörtök élo/felv 20:00-20:30 20:30-22:15
39 Osaka Japán TUN-JPN/BEL-RUS június 14. 8:30 péntek élo/felv    
40 Incheon Korea POR-KOR/POL-USA június 14. 13:30 péntek élo/felv 20:00-20:30 20:30-22:15
41 Seogwipo Korea 1E-2B június 15. 8:30 szombat élo    
42 Niigata Japán 1A-2F június 15. 13:30 szombat élo 21:00-21:30 21:30-23:15
43 Oita Japán 1F-2A június 16. 8:30 vasárnap élo    
44 Suwon Korea 1B-2E június 16. 13:30 vasárnap élo 21:00-21:30 21:30-23:15
45 Jeonju Korea 1G-2D június 17. 8:30 hétfo élo    
46 Kobe Japán 1C-2H június 17. 13:30 hétfo élo 20:00-20:30 20:30-22:15
47 Miyagi Japán 1H-2C június 18. 8:30 kedd élo    
48 Daejeon Korea 1D-2G június 18. 13:30 kedd élo 20:00-20:30 20:30-22:15
49 Shizuoka Japán negyeddönto június 21. 8:30 péntek élo    
50 Ulsan Korea negyeddönto június 21. 13:30 péntek élo 20:00-20:30 20:30-22:15
51 Gwangju Korea negyeddönto június 22. 8:30 szombat élo    
52 Osaka Japán negyeddönto június 22. 13:30 szombat élo 21:00-21:30 21:30-23:15
53 Szöul Korea elodönto június 25. 13:30 kedd élo 20:00-20:30 20:30-22:15
54 Saitama Japán elodönto június 26. 13:30 szerda élo 20:00-20:30 20:30-22:15
55 Daegu Korea bronzmérkozés június 29. 13:00 szombat élo 21:00-21:30 21:30-23:15
56 Yokohama Japán dönto június 30. 13:00 vasárnap élo 20:00-20:30 20:30-22:15


Vissza